Menu
Your Cart

Hakkımızda


1982 Yılında arıcılık mesleğine amatör olarak ORDU’da başlayıp 30 yıllık bir zaman içerisinde BAŞCANLAR ARICILIK marka değerini oluşturduk. Arıcılık bizim işimiz sloganıyla çıktığımız bu başarı yolculuğunda kuruluş nedenimiz olan insan sağlığı ve gıda güvenliğini hep ön planda tuttuk. Ayrıca dünya çapında yapılan yeni gelişmeler ve değişiklikleri yakından takip ederek, kendi bilgi ve deneyimlerimizi bir araya getirip, günümüz en son teknolojisi ile profesyonel bir sistemde arı ve anaarı üretiminde TÜRKİYE çapında zirve olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Türkiye coğrafyasında her bölgeye uyum sağlayan arı ırkları üretiminde son derece titiz bir çalışmayla birlikte çok geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Hizmette sınır tanımadan, yaygın bayiliklerimizle birlikte, merkezimizden Türkiye'nin her köşesinden gelen talepleri karşılamaktayız.


İster arılı kovan ister ana arı (Kafkas,İtalyan,karniyol) ırkları olarak firmamız tarafından ulaştırılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.